SKLEP
senix senix 18.08.2017 21:30
The Punisher - teaser zapowiadający kolejny serial Marvela od Netflixa
1284V

The Punisher - teaser zapowiadający kolejny serial Marvela od Netflixa

Serialowe uniwersum Marvela rozrasta nam się w szybkim tempie. Obok Jessici Jones, Daredevila, Agentów T. A. R. C. Z. Y., Agentki Carter (niestety serial został anulowany po drugim sezonie), Luku Cage'u i Iron Fist'cie przyszła kolej na Franka Castle. 

Punisher – to fikcyjna postać, którą znamy z komiksów Marvela. Pierwszy raz pojawił się on w komiksach o Spider-Manie, ale wkrótce przygody Punishera zaczęto publikować osobno. Jest on zarazem postacią pozytywna i negatywną. Wynika to z tego, że rodzina Franka Castle została zamordowana przez mafię, a on sam próbuje dokonać zemsty i nie oszczędza w środkach. Przygody mściciela doczekały się trzech filmów fabularnych, w których w rolę Punishera wcielali się Thomas Jane, Ray Stevenson i Dolph Lundgren. Filmy z udziałem tych aktorów odniosły umiarkowany sukces.

Jessica Jones: Alias – tom 1. Recenzja komiksu

Jednak postać Franka wróciła w wielkim stylu w drugim sezonie Daredevila, a w jego rolę wcielił się Jon Bernthal, którego głównie możecie kojarzyć z roli Shane z The Walking Dead. Jon idealnie sprawdził się w tej roli, a fani serialowego uniwersum Marvela chcieli więcej. Dlatego Netflix postanowiło wyprodukować osobny serial o Punisherze. Serial nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, ale podejrzewam, że długo nie będziemy czekać na nią. Poniżej możecie zapoznać się z teaserem.

Źródło: Youtube

Tagi: agenci tarczy agentka carter daredevil iron fist jessica jones luke cage marvel

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme