SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.08.2017 09:41
Obi-Wan Kenobi bohaterem nowego spin-offa Star Wars
1899V

Obi-Wan Kenobi bohaterem nowego spin-offa Star Wars

Fani Gwiezdnych Wojen nie będą narzekać na taki obrót spraw, bo chodzi tu o jedną z najfajniejszych postaci w całym uniwersum. Okazuje się, że Star Wars dorobi się kolejnego spin-offa.

Po Hanie Solo prześledzimy dokładnie losy Obi-Wana Kenobiego. The Hollywood Reporter donosi, że Disney i Lucasfilm rozpoczną niedługo prace nad kolejnym spin-offem Star Wars, tym razem skupionym na historii tego rycerza Jedi.

Aktor wcielający się w Hana Solo nie radzi sobie na planie

Obecnie prowadzone są rozmowy z potencjalnymi reżyserami. Wg plotek największe szanse na to stanowisko ma Stephen Daldry (autor "Godzin" i "Lektora"). Oby tym razem Lucasfilm wybrał dobrze, bo firma nie może sobie pozwolić na kolejne perturbacje, takie jak na planie spin-offa o młodym Hanie Solo. W przypadku tego powstającego aktualnie filmu doszło nawet do zwolnienia reżyserów, o czym pisaliśmy w tym miejscu. Doszły do nas również wieści, że aktor wcielający się w główną rolę nie radzi sobie z wyzwaniami na planie.

Czy w roli Obi-Wana wystąpi ponownie Ewan McGregor? Aktor przyznaje, że jest otwarty na takie propozycje, ale decyzja o obsadzie spin-offa Star Wars jeszcze nie zapadła. Czekamy na kolejne doniesienia z Hollywood.

Źródło: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/obi-wan-kenobi-star-wars-film-planned-director-talks-1030505

Tagi: film gwiezdne wojny obi-wan star wars

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme