SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.08.2017 09:52
Uncharted 4. Nowa postać, tryb survivalowy i inne atrakcje w darmowej aktualizacji
1287V

Uncharted 4. Nowa postać, tryb survivalowy i inne atrakcje w darmowej aktualizacji

Wczoraj okazało się, że rozmiary Uncharted: Zaginione Dziedzictwo mogą imponować. Gra na dysku twardym zajmuje prawie tyle samo, co Uncharted 4. Teraz pora na wieści dla osób, które nadal świetnie bawią się przy ostatniej wielkiej produkcji Naughty Dog.

Wydawało się, że Naughty Dog przerzuciło już wszystkie swoje siły do tworzenia Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Okazuje się jednak, że deweloperzy nie zapomnieli o swoim wspaniałym Uncharted 4. Gra dorobi się niedługo aktualizacji!

Recenzja Uncharted: Zaginione Dziedzictwo

Już 22 sierpnia w Uncharted 4 wyląduje Asav, postać z Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. To nie wszystko. Chloe i Nadine doczekają się nowych strojów, które upodobnią je do ich wizerunków z Uncharted: Zaginione Dziedzictwo.

Asav to nowy bohater, główny antagonista, którego napotkamy w Zaginionym Dziedzictwu. Gość  będzie dostępny w trybach Survival i multiplayer w Uncharted 4.

To nie wszystkie nowości, jakie szykuje dla nas Naughty Dog. Studio zapowiedziało, że 22 sierpnia doczekamy się również premiery Survival Arena. Rzeczony moduł stanowi rozwinięcie standardowego Survivalu, dodając "ponad 100 nowych fal wrogów", z typami przeciwników, którzy nie byli wcześniej dostępni i ciekawymi, nowymi modyfikatorami.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Zaginione Dziedzictwo zawiera tryb multiplayer z Uncharted 4. Po zakupie rozszerzenia standalone będziemy mogli walczyć/współpracować z graczami posiadającymi tylko Uncharted 4.

Tagi: naughty dog ps4 uncharted uncharted 4

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Uncharted 4: Kres Złodzieja
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: 10.05.2016
  • Pełna
  • od lat 16 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme