SKLEP
senix senix 14.08.2017 19:33
Okami na PlayStation 4. Remaster jeszcze w tym roku?
1190V

Okami na PlayStation 4. Remaster jeszcze w tym roku?

Capcom kontynuuje swój trend w odświeżaniu swoich starych tytułów, a tym razem ma paść na Okami, które pamięta czasy drugiego PlayStation.

Źródła zbliżone do Kotaku zdradzają, że na Playstation 4 oraz Xboxa One zmierza właśnie odświeżona wersja tego klasycznego action-RPGa, a wiele sklepów dodało do kalendarza premier ten tytuł.

Okami w Encyklopedii PPE.pl

Według informacji, Okami ma ukazać się 17 grudnia 2017 – wersja na Playstation 4. Pamiętajmy jednak, że Capcom oficjalnie nie ogłosiło żadnych informacji związanych z tym tytułem. 

Okami zostało wydane na PlayStation 2 w kwietniu 2006 roku, a w późniejszym terminie zostało przeniesione na Wii oraz PlayStation 3. Gra zyskała uznanie recenzentów oraz graczy, ale nie skutkowało to dobrymi wynikami sprzedaży, co spowodowało, że z Clover Studio odeszli czołowi twórcy w postaci: Shinji Mikamiego, Hideki Kamiyamy i Atsushi Inaby. Grę chwalono za gameplay i nawiązania do japońskiej mitologi. 

Jednak Capcom nie porzuciło IP i wydało we Wrześniu 2010 roku pełnoprawny sequel -   Okamiden, który ukazał się w Japonii oraz Europie na Nindendo DS oraz w marcu następnego roku na rynku amerykańskim. 

A Wy jak zapatrujecie się na taki ogrzewany kotlet?

Źródło: https://www.psu.com/news/33767/okami-ps4-remaster-rumor

Tagi: okami okami 2 okami hd okamiden

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Okami HD
  • Platformy:  PS3 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Nie
  • od lat 12 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme