SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.08.2017 14:35
PlayStation Plus. Sony chce nam osłodzić podwyżkę cen darmowymi miesiącami
5120V

PlayStation Plus. Sony chce nam osłodzić podwyżkę cen darmowymi miesiącami

Abonament PlayStation Plus drożeje od pierwszego dnia września, więc warto pospieszyć się z ewentualnymi zakupami. Szczególnie, że Sony wprowadza nową promocję, która pozwala na przygarnięcie kilku miesięcy usługi za darmo.

Europejski oddział Sony najpierw zapowiedział nieuchronne podwyżki cen abonamentu PlayStation Plus a teraz najwyraźniej zamierza trochę osłodzić nam tę niekorzystną dla graczy zmianę.

PlayStation Plus offer for September 2017

Firma właśnie ujawniła, że do 29 sierpnia, do godziny 11:00, osoby, które wykupią roczny abonament PlayStation Plus otrzymają gratisowo 3 dodatkowe miesiące. Płacąc za 12 miesięcy 195 złotych otrzymujemy dzięki takiej promocji 15 miesięcy usługi PS Plus. W tym czasie możecie korzystać z trybu multiplayer w grach z konsol PlayStation i oczywiście pobierać co miesiąc tytuły oferowane w ramach abonamentu (w tym miesiącu jest to m.in. Just Cause 3 i dodatek fabularny do Asassin's Creed IV: Black Flag). Oferta jest dostępna nie tylko dla nowych użytkowników, ale również dla osób, które posiadają już aktywną subskrypcję PS Plus.

Poniżej przypominam o cenach PlayStation Plus, które będą obowiązywać od 1 września 2017 r.

Roczna subskrypcja: 240 zł

3-miesięczna subskrypcja: 100 zł

Miesięczna subskrypcja: 33 zł

Źródło: Sony

Tagi: abonament ceny playstation plus plus

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme