Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.08.2017 11:09
For Honor. Turniej o 10 tysięcy dolarów obnażył źle zbalansowany gameplay
2324V

For Honor. Turniej o 10 tysięcy dolarów obnażył źle zbalansowany gameplay

Ten weekend miał potwierdzić, jak wspaniałą rozgrywkę oferuje For Honor. Wydawca urządził turniej, z którego relacja transmitowana była na żywo. Niestety zamiast triumfu mamy do czynienia z kompromitacją deweloperów.

Ubisoft twierdzi, że For Honor ma się cały czas doskonale doskonale, zachęcając do rozgrywki miliony graczy, ciesząc nas świetnie zbalansowaną rozgrywką. Niestety przeprowadzony w trakcie weekendu turniej, z nagrodą w wysokości 10 tys. dolarów, potwierdził, że deweloperzy mają jeszcze trochę roboty w tym aspekcie.

For Honor w Encyklopedii PPE.pl

W trakcie całych zawodów uczestniczy zmagań wykorzystywali wiele "furtek", które wynikają z niedopieszczenia For Honor. I robili to w bezlitosny sposób, grając w iście kapuściarski sposób. Okazało się, że szarża klasy Raider, wykonana w odpowiedni sposób, jest nie do zablokowania, co wykorzystywali gracze, którzy zdominowali turniej.

Zwycięzca zawodów przyznał się do stosowania "exploita" zwanego Unlock tech, który pozwala na modyfikowanie pewnych zdolności (np. na przenikanie ataków przez gardę lub na przyspieszanie szlagów). Problem skomentował nawet dyrektor kreatywny For Honor, który powiedział zwycięzcy, żeby zmienił styl rozgrywki.

Trudno rozpatrywać cały turniej w kategoriach innych niż blamaż. Tysiące osób doświadczyły, że balans rozgrywki w For Honor nadal pozostawia sporo do życzenia, pomimo faktu, że od premiery dzieli nas wiele miesięcy.

Przy okazji warto przypomnieć, że 15 sierpnia na serwerach For Honor zadebiutuje „Gorycz i Chwała”, czyli najnowsze rozszerzenie, które wprowadzi nowych bohaterów, mapy, grę rankingową oraz wielką aktualizację rozgrywki. Poniżej znajdziecie najnowsze zwiastuny nadciągającej zawartości.

Źródło: https://www.vg247.com/2017/08/14/for-honor-season-3-tournament-showcases-the-games-many-problems-with-players-using-exploits-to-win/

Tagi: For Honor humor kompromitacja turniej Ubisoft