SKLEP
Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 13.08.2017 10:57
No Man's Sky wraca do gry!
3326V

No Man's Sky wraca do gry!

To była długa podróż dla No Man's Sky. Od nadziei, przez rozczarowanie, hejt i ostracyzm, aż po ciężką, pokorną pracę nad ulepszeniami. Czy wraz z patchem 1.3 statek kosmiczny, na pokładzie którego siedzą członkowie studia Hello Games, wreszcie dotrze do celu? Wszystko na to wskazuje, bo do NMS wracają powoli gracze.

Kilka dni temu informowaliśmy Was o debiucie najnowszej łatki do No Man's Sky o nazwie "Atlas Rising", która miała wprowadzić całą masę zmian i usprawnień.

Ogromna aktualizacja No Man's Sky

To już trzecia ogromna aktualizacja gry. Poprzednie wprowadziły już m.in. tryb przetrwania, możliwość budowania bazy czy popylania po powierzchniach planet łazikiem. Wygląda na to, że ciężka praca i pokora twórców gry (lepiej późno niż wcale) wreszcie się opłaciła, a No Man's Sky powoli odzyskuje zainteresowanie graczy.

W serwisie Steam wreszcie przeważają pozytywne oceny (choć to dane za ostatnie 30 dni, ogół ocen nadal jest w większości negatywny), zaś liczba grających skoczyła z tysiąca na 15 tysięcy. Trudno powiedzieć, czy to chwilowy skok w zainteresowaniu po opublikowaniu zwiastuna aktualizacji, czy też trend będzie się utrzymywał. Nie wiadomo też, jak sytuacja wygląda na PlayStation.

Wiem tylko, że wczoraj sam po raz pierwszy od premiery odpaliłem NMS-a i jestem pozytywnie zaskoczony zmianami (zwłaszcza poprawą oprawy i interfejsu). Zbyt krótko grałem, żeby przekonać się do gry na dobre, ale na pewno jeszcze będę chciał zagrać i sprawdzić. Wygląda na to, że NMS jest wreszcie na dobrej drodze i powoli staje się tym, co pierwotnie nam obiecano.Szkoda że tak późno - bardzo ciężko będzie teraz naprawić twórom zszarganą opinię i zachęcić graczy, ale statystyki ze Steama to dobry sygnał.

A Wy? Też wracacie do No Man's Sky, albo przynajmniej zastanawiacie się nad tym?

Tagi: hello games no man's sky

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
No Man's Sky
  • Platformy:  PS4   PC 
  • Data premiery - Polska: 10.08.2016
  • Pełna
Miesięcznik PSX Extreme