Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2017 17:37
GROM w Rainbow Six: Siege
2664V

Rainbow Six: Siege i GROM. Polska jednostka wkrótce trafi do gry, ale nie liczcie na super przywitanie

Od wielu miesięcy fani Rainbow Six: Siege czekają na dodanie do produkcji jednostki wojskowej Wojsk Specjalnych GROM, ale Ubisoft nie spełnił oczekiwań rodzimych graczy. Pomimo ankiety i wielkiego narzekania, Polacy są wyłącznie małym dodatkiem.

Ubisoft zapowiadając drugi rok wsparcie Rainbow Six: Siege potwierdził pojawienie się w grze Polaków. GROM miał otrzymać własny sezon z nową mapą oraz dwoma operatorami, jednak przed samą publikacją szczegółów, Francuzi zapowiedzieli naprawę pozycji, która odbyła się właśnie w momencie, gdy na serwery miała trafić polska zawartość.

Rainbow Six: Siege z ogromną aktualizacją i wielkimi zmianami. Od 15 do 42GB

Fani zareagowali negatywnie. Przygotowano ankietę, w której Polacy domagali się normalnego traktowania – powstała nawet koncepcja, dzięki której do końca roku każdy z narodów miał otrzymać „swój sezon”, a jednocześnie autorzy mogliby w spokoju pracować nad grą. Tak się niestety nie stało.

Ubisoft właśnie potwierdził prezentację nowej zawartości na gamescomie. Na imprezie w Kolonii zostanie rozegrany finał Pro Ligi, podczas której najlepsi zawodnicy zagrają o 237 500 dolarów, a jednocześnie odbędzie się pokaz „Operation Blood Orchid”

Operacja Krwawa Orchidea wprowadzi do  tytułu nową mapę, trzech operatorów oraz kolejne elementy do personalizacji wojaków. Zapytacie, dlaczego aż trzech? Głównymi bohaterami DLC są specjaliści z Hongkongu (mapa + 2 żołnierzy), a małym dodatkiem będzie trzeci wojak z GROM-u.

Szkoda, że autorom nie udało się inaczej rozwiązać tej sytuacji, bo z tego powodu jednostki z Polski zawsze będą znajdować się „w cieniu” innego państwa. Pod koniec roku poznamy szczegóły ostatniej zawartości do drugiego roku wsparcia Rainbow Six: Siege i tam ponownie GROM będzie wyłącznie dodatkiem.  

Materiał: Rainbow Six Pro League - Finals at Gamescom

Źródło: http://blog.ubi.com/rainbow-six-siege-blood-orchid-announced-preview-slated-pro-league-finals/

Tagi:

Nie przegap