SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2017 16:07
FIFA 18 z nową prezentacją Premier League. Materiał pokazuje nowość przed startem rozgrywek
2791V

FIFA 18 z nową prezentacją Premier League. Materiał pokazuje nowość przed startem rozgrywek

Na 20:45 zaplanowano inauguracyjne spotkanie w nowym sezonie Premier League. Na dobry początek piłkarze Arsenalu zmierzą się z Leicester City i z tej okazji możemy spojrzeć na prezentację nowej oprawy oraz transmisji angielskiej ligi.

Electronic Arts na każdym kroku przedstawia małe materiały ujawniające nowości przygotowane z myślą o FIFA 18. Najnowszy materiał pozwala spojrzeć na małe zmiany zastosowane podczas prezentacji zespołów. W końcu zdecydowano się ubarwić początek spotkań.

FIFA 18. Pełna lista stadionów

Przed każdym meczem zobaczymy teraz między innymi „Zawodników wartych oglądania” z prostymi statystykami, a następnie podczas przywitanie już będziemy mogli spojrzeć na skład i bez wątpienia jest to dużo lepsza prezentacja od tej znanej z poprzednich odsłon. Skromną modyfikację przejdzie również moment na „cieszynkę”, ale tutaj w zasadzie autorzy zdecydowali się zmienić wyłącznie element związany z nazwiskiem. 

Jest to oczywiście tylko i wyłącznie kosmetyka, ale na pewno wierni fani docenią starania deweloperów, którzy zajmują się również dopracowaniem drobnych detali związanych z otoczką spotkań.

Teraz pozostaje nam tylko czekać na prezentację odświeżonych trybów. EA Sports potwierdziło prace nad między innymi lepszą karierą, ale ja nie mogę się doczekać prezentacji nowego sezonu Drogi do sławy. Według ostatnich plotek, Alex Hunter otrzyma tym razem możliwość przeniesienia się między innymi do Bundesligi.

Źródło: facebook.com/easportsfifapl

Tagi: ea sports electronic arts fifa 18

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
FIFA 18
  • Platformy:  PS4   XONE   NS   PC   PS3   X360 
  • Data premiery - Polska: 29.09.2017
  • Pełna
  • od lat 3 online
Miesięcznik PSX Extreme