SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.08.2017 21:15
Absolver bohaterka
533V

Absolver z szeroką personalizacją wojaków. Twórcy prezentują różne stroje

Byli twórcy z Ubisoftu już wkrótce zaprezentują szerokiemu gronu odbiorców swoją wielką produkcję. Absolver zadebiutuje na rynku pod koniec miesiąca, a dzisiaj możemy spojrzeć na materiał prezentujący personalizację bohaterów.

Absolver to bardzo ciekawy twór, który może odnieść spory sukces. Autorzy w tym wypadku postawili na taktyczną walkę, rozbudowaną historię oraz różne tryby rozgrywki. Gra została ponadto umiejscowiona w ciekawym świecie.

Prezentacja walki bronią białą w Absolver

Akcja Absolver zaprowadzi graczy do Imperium Adal, a zainteresowani wcielą się w tytułowych bohaterów, którzy zostali wynajęci przez nowych władców. Ich zadaniem będzie oczyszczenie krainy ze zła i przywrócenie jej blasku.

Twórcy od pierwszej zapowiedzi informują o wymagającym i taktycznym systemie walki, który pod wieloma względami przypomina rywalizację z For Honor. Nie jest to przypadek, ponieważ deweloperzy wcześniej pracowali dla francuskiej korporacji nad tą marką.

W tytule obok pełnoprawnej kampanii otrzymamy również rozgrywkę PVP (1v1, 3v3), czy też podejdziemy do misji w grupie ze znajomymi. W takich okolicznościach niezbędne jest dobre wyposażenie wojownika, więc twórcy postanowili pokazać sporą różnorodność strojów.  

Materiał: Absolver - Character Customization

Źródło: YouTube.com

Tagi: absolver sloclap trailer zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Absolver
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Nie
  • od lat 12 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme