Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 09.08.2017 17:50
Tekken 7. Bandai Namco pyta się nas o jakość gry, DLC i przyszłość serii
979V

Tekken 7. Bandai Namco pyta się nas o jakość gry, DLC i przyszłość serii

Tekken 7 jest najbardziej rozchwytywaną częścią sagi od czasów Tekkena 3, dzięki czemu Bandai Namco znów uwierzyło w to, że bijatyki mogą zajmować najwyższe miejsce wśród gier wideo.

Dlatego też możemy być pewni, że na Tekken 7 seria się jeszcze nie skończy. Ba, nawet deweloperzy zaczęli pytać się nas o nasze zdanie dotyczące ich gry i przyszłości cyklu.

Tekken 7 - Poradnik. System walki, Rage, Fight Money, Story Mode, trofea

Na swoim oficjalnym Twitterze Bandai Namco udostępniło link do ankiety, która ma na celu wypytać nas o odczucia związane z T7, jego konstrukcją, zawartością i rozwojem. Możecie w niej odpowiedzieć w skali od 1 do 10 jak podobają wam się poszczególne elementy, wymienić swoje top 5 dobrego i top 5 złego, co oferuje ten tytuł, a nawet zasugerować własne zmiany. No i najważniejsze - odpowiedzieć czy chcecie dostawać DLC, czy też nie!

Ponadto wydawca zaczął prowadzić rozeznanie w terenie i pyta się nas o to, co podobało nam się w poprzednich odsłonach serii, a także o to co chcemy zobaczyć w niej dalej. Tutaj pojawia się pierwsza niespodzianka, ponieważ być może, nowy Tekken wcale nie będzie bijatyką.

Deweloperzy pragną dowiedzieć się, jaki według nas gatunek poza mordoklepką pasuje od tego cyklu. Wśród propozycji są takie pozycje jak gra akcji, gra musou (np. Dynasty Warriors), gra muzyczna, przygodowa, RPG, MMORPG... a nawet MOBA. 

Jeśli ktoś odważy się zapowiedzieć Tekken MMO albo Tekken MOBA, wsiądę w samolot, znajdę tego kto tak zadecydował i stuknę nim o ścianę...

Tagi: ankieta Bandai Namco bijatyki tekken tekken 7