SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2017 20:47
The Evil Within 2 znacznie trudniejsze od pierwowzoru
1512V

The Evil Within 2 znacznie trudniejsze od pierwowzoru. Twórca zachęca do gry na najniższym poziomie trudności

Jeśli narzekaliście na poziom trudności w The Evil Within, to deweloperzy postanowili zdecydowanie podkręcić zabawę. Shinji Mikami podczas ostatniego wywiadu zalecił nawet graczom rozpocząć zabawę od „casuala”.

The Evil Within 2 ma naprawić wszystkie błędy pierwowzoru, jednocześnie oferując jeszcze straszniejszą opowieść. Japończycy wyciągają lekcję po przygodzie z 2014 roku, a na temat gry wypowiedział się Shinji Mikami.

The Evil Within 2 - Krwawy gameplay i możliwość personalizacji bohatera

Legendarny deweloper odpowiedzialny między innymi za serię Onimusha, Devil May Cry, czy też Resident Evil kontynuuje prace nad zupełnie nową marką pod skrzydłami Bethesdy. Jego zespół wyciągnął podobno lekcję pierwszego The Evil Within i dlatego nadchodząca gra ma zaprezentować znacznie lepszą jakość.

Twórca rozmawiał na temat gry z dziennikarzem Famitsu, któremu zdradził, że The Evil Within 2 będzie znacznie trudniejsze od poprzednika. Tytuł zaoferuje oczywiście wysokie poziomy trudności zatytułowane „Survival” oraz „Nightmare”, ale gracze powinni zdaniem Mikamiego rozpoczynać przygodę na „Casualu”.

W opowieści tym razem trafimy na znacznie mniej ekranów wczytywania – autorzy postawili na większe lokacje oraz zrezygnowali z dzielenia wydarzeń na liczne epizody. Istotniejszym elementem w produkcji będzie rzemiosło, które bardziej wpłynie na wydarzenia, a jednocześnie gracze otrzymają większą swobodę w przechodzeniu misji.

Szykuje się prawdziwe wyzwanie dla fanów gatunku? Możemy mieć nadzieję, że Mikami faktycznie wsłuchał się w opinie społeczności i The Evil Within 2 zostanie „wyleczone” z największych błędów pierwszej części.

Tagi: bethesda shinji mikami tango gameworks the evil within 2

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
The Evil Within 2
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 13.10.2017
  • Napisy
  • od lat 18 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme