Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2017 18:35
Destiny 2 z efektownym zwiastunem.  Twórcy skupiają się na rozgrywce PVP
714V

Destiny 2 z efektownym zwiastunem. Twórcy skupiają się na rozgrywce PVP

Bungie zdecydowało się zadowolić fanów rozgrywki PVP i przedstawiło najnowszy materiał prezentujący zmaganiach czterech na czterech. Gracze mogą liczyć na świetną zabawę, ładne miejscówki i satysfakcjonujące strzelanie.

Pierwsze Destiny nie prezentowało (przynajmniej na początku) odpowiedniej jakości w przypadku opowieści, ale pod względem zmagań PVP nie mogliśmy narzekać na nudę. Kontynuacja również nie zawiedzie fanów takiej zabawy i właśnie najnowszy materiał pokazuje rywalizację ośmiu graczy.

Destiny 2 is one of the biggest releases this year

Tryb PVP w Destiny 2 zostanie odrobinę odświeżony, ale nie możemy w tym miejscu liczyć na wielką rewolucję. Jest to oczywiście dobra wiadomość, bo akurat Bungie potrafi w wyśmienity sposób okiełznać bohaterów i zaoferować genialne zmagania.

Najnowszy zwiastun skupia się właśnie na takiej rywalizacji, ale w miły sposób pokazuje bohaterów, ich umiejętności, miejscówki, a nawet pozwala zerknąć na nową giwerę. To dobry spot, który może i nie sprawi, że rzucicie gotówką w monitory, ale możecie kolejny raz rozważyć nabycie Destiny 2.

Teraz tylko pozostaje nam czekać na podobne zajawki związane z kampanią. Nie możemy zapomnieć, że Bungie obiecuje mnóstwo historii, która ma wprost wylewać się z ekranu i męczyć graczy swoją złożonością.

Materiał: Destiny 2 zwiastun trybu PVP

Tagi: