SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2017 17:36
Razer zamierza upiększyć pokoje graczy. Firma przygotowała Hardware Development Kit
702V

Razer zamierza upiększyć pokoje graczy. Firma przygotowała Hardware Development Kit

Coraz to częściej firmy związane z tworzeniem sprzętu do graczy decydują się na dodanie do urządzeń najróżniejszych elementów upiększających przykładowo myszki, kontrolery, czy też słuchawki. Razer od wielu miesięcy promuje podświetlenie Razer Chroma, które wkrótce ubarwi pokoje wielu fanów elektronicznej rozgrywki.

Razer Chroma Hardware Development Kit (HDK) to najnowsza propozycja firmy Razer składająca się z taśm LED RGB, które zostały zintegrowane z oprogramowaniem Razer Synapse 3 oraz oczywiście wieloma popularnymi grami.

Razer BlackWidow TE Chroma V2 nową turniejową klawiaturą. Sprzęt wykorzystuje technologię ITT

W prostych słowach, zainteresowani gracze mogą skorzystać z zaawansowanego systemu modułowego podświetlania, które jest zintegrowane z Razer Chroma. Klienci w tym wypadku wygną i dostosują do swoich preferencji taśmy LED, które mogą pasować do każdej powierzchni i tym samym upiększać pokoje graczy.

Tak o produkcie wypowiedział się Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO Razer:

„Razer Chroma to najbardziej zaawansowany konfigurator podświetlenia na świecie, doceniany przez miliony graczy na świecie. Chroma HDK pozwala na osiągnięcie zupełnie nowego poziomu zaangażowania w świat gry dzięki oświetleniu obudów PC, domowych zestawów rozrywki, urządzeń peryferyjnych i wszystkiego, czego tylko zapragnie użytkownik”.

Oczywiście stworzony przez inżynierów z Razera program pozwala na wybieranie różnych ustawień podświetlania i zsynchronizowanie kolorów z innymi urządzeniami.  

Razer Chroma HDK posiada 4-kanałowe wyjście obsługujące łącznie do 64 diod LED RGB. Do kontrolera dołączone są dwie 16-diodowe taśmy LED. Ponadto Razer Lightpack Extension Kit (sprzedawany osobno) zawiera dodatkowe dwie taśmy LED i kable przedłużające.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi:

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme