Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.08.2017 12:09
LawBreakers dostępne na PS4 i PC w rozsądnej cenie. Zwiastun i pierwsza ocena
1283V

LawBreakers dostępne na PS4 i PC w rozsądnej cenie. Zwiastun i pierwsza ocena

LawBreakers trafiło już na PC i PS4. Cliff Bleszinski postanowił przypomnieć nam o tym fakcie świeżym zwiastunem.

LawBreakers jest już dostępne od wczoraj na PC a od dzisiaj również na PlayStation Store. Cena? Całkiem rozsądna: 125 zł. Gra nie zmasakruje waszych twardych dysków, zajmując tylko ok. 9 GB.

Gry dla dzieci. Najlepsze tytuły 2017 roku

Arenowa strzelanina online ukazywana w perspektywie pierwszej osoby doczekała się dzisiaj nowego trailera. Autorzy umieścili w tym nagraniu kilka najlepszych ich zdaniem akcji graczy, którzy bawią się na PC.

Niestety LawBreakers doczekało się w tej chwili tylko jednego werdyktu. Strzelaninę zdążyła przetestować na PS4 redakcja Hardcore Gamer, która wlepiła jej ocenę 8/10. Redaktor pochwalił bardzo zróżnicowane i ciekawe 8 klas postaci i świetną mechanikę strzelania przy zerowej grawitacji. "LawBreakers staje się wyznacznikiem jakości w zatłoczonym gatunku. Nawet jeśli tytuł nie jest rewolucyjny w wielu aspektach" - tak Jason Bohn kończy swój tekst opublikowany dzisiaj na łamach Hardcore Gamer.

Jak zwykle najlepiej wstrzymać się z zakupami do publikacji większej ilości recenzji, w szczególności od waszych ulubionych krytyków. Póki co pierwszy sygnał jest jednak pozytywny. Oby nowa gra Cliffa Bleszinskiego okazała się faktycznie świetną produkcją.

Tagi: Cliff Bleszinski Lawbreakers recenzje strzelanina

Nie przegap