SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.08.2017 17:01
Śródziemie: Cień Wojny z trybami sieciowymi. Twórcy stawiają na rywalizację graczy
593V

Śródziemie: Cień Wojny z trybami sieciowymi. Twórcy stawiają na rywalizację graczy

Od kilku godzin trwa burza związana z małymi płatnościami w Śródziemie: Cień Wojny. Wielu graczy nie potrafiło zrozumieć, po co deweloperzy wrzucają skrzynki do tytułu nastawionego na kampanię dla pojedynczego zawodnika, ale właśnie okazało się, że tytuł zaoferuje rozgrywkę sieciową.

Śródziemie: Cień Wojny to wielka przygoda Monolith Productions. Twórcy zdecydowali się kontynuować wydarzenia z Śródziemie: Cień Mordoru, ale nie będzie to typowy sequel, ponieważ gra otrzyma tryby sieciowe.

Śródziemie: Cień Wojny z mikrotransakcjami. Autorzy próbują uspokajać wściekłych graczy

Do teraz w zasadzie nie wiedzieliśmy, po co w grze nastawionej na kampanię pojawią się skrzynki ze sprzętem, ale Monolith Productions potwierdziło stworzenie rozgrywki multiplayer. Autorzy znaleźli czas na wykreowaniem dwóch trybów.

W „Społecznym Podboju” gracze na początku przejmą jedną z fortec, zajmą się jej ulepszeniami, odpowiednio rozłożą wojaków, a nawet mogą pokusić się o liczne niespodzianki, by następnie udostępnić w Sieci swoją miejscówkę, z którą będą mierzyć się inni gracze. Twórcy bardzo poważnie podeszli do swojej propozycji, bo swoje umiejętności sprawdzimy nie tylko podczas rywalizacji z lokacjami stworzonymi przez znajomych, ale bez problemu zawalczymy o punkty w rankingowych pojedynkach. Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że w tym drugim wypadku możemy nawet stracić całą armię. A nie będzie raczej dla nikogo zaskoczeniem, że za podbicie zamku zostaniemy nagrodzeni punktami doświadczenia, skrzynkami oraz specjalną walutą, za którą oczywiście kupimy kolejne „kuferki”.

Drugi wariant to powracająca „Zemsta”. W tym wypadku pomścimy swojego znajomego, który padnie z łap wielkich orków, ale teraz nie tylko zmierzymy się z samym brzydalem, ale również musimy wykonać całą misję i przykładowo wybawić go z nory. Nagroda? Oczywiście skrzynki.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-08-07-shadow-of-war-has-a-ranked-online-mode

Tagi: monolith productions śródziemie: cień wojny warner bros.

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Śródziemie: Cień Wojny
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 10.10.2017
  • Napisy
  • od lat 18 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme