Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.08.2017 12:03
Gamescom. Bandai Namco przywiezie do Kolonii ponad 10 gier!
727V

Gamescom. Bandai Namco przywiezie do Kolonii ponad 10 gier!

Największe europejskie targi gier rozpoczną się już za niecałe 3 tygodnie, dlatego też pierwsze firmy ujawniają listy gier, które przyjdzie nam przetestować na niemieckich halach.

Bandai Namco postanowiło pojawić się w Kolonii i oddać w nasze ręce niemalże każdą produkcję, jaka jest lub już niedługo będzie dostępna na rynku, a wywodzi się z ich stajni.

Gry dla dzieci. Najlepsze tytuły 2017 roku

Japończycy obiecują, iż będziemy mogli zagrać w aż 10 produkcji, do czego zaliczają się przede wszystkim Project CARS 2, Ni no Kuni II: Revenant Kingdom, Dragon Ball FighterZ, Naruto to Boruto: Shinobi Striker, Ace Combat 7: Skies Unknown oraz Little Nightmares.

Dodatkowo jeśli jesteście członkami lojalnościowego programu firmy, dostaniecie dostęp do Tekken 7 (prawdopodobnie z nową postacią) oraz pierwszą grywalną wersję Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory.

Na koniec zaprezentowane zostaną także gry mobilne na iOS oraz Androida, a będą to takie dzieła jak Tales of the Rays, Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Blazing, Dragon Ball Z Dokkan Battle i Sword Art Online: Memory Defrag.

Gamescom rozpocznie się już 22 sierpnia!

Źródło: https://www.bandainamcoent.eu/news/2017/08/03/bandai-namco-entertainment-europe-reveals-its-amazing-gamescom-2017-line-up/6311

Tagi: ace combat Bandai Namco dragon ball gamescom 2017 tales of

Nie przegap