SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2017 14:58
Batman: The Enemy Within. Zwiastun premierowy zachęca do przygody
727V

Batman: The Enemy Within. Zwiastun premierowy zachęca do przygody

Już w przyszłym tygodniu dowiemy się, czy Telltale Games odrobiło zadanie domowe i nadciągająca przygoda Batmana zaprezentuje odpowiedni poziom. Firma zachęca graczy do przygody nowym zwiastunem.

Nawet najwięksi fani „Nietoperza” narzekali na pierwszą przygodę Telltale Games w uniwersum Obrońcy Gotham. Autorzy nie potrafili okiełznać znanego bohatera i w konsekwencji pierwszy sezon może pochwalić się średnią ocen na poziomie 68%.

The Wolf Among Us: Season 2, Batman: The Enemy Within i The Walking Dead: The Final Season

Nawet autorzy w pewien sposób odcinają się od tej przygody. Batman: The Enemy Within nie jest oficjalny „drugą kampanią”, ale oczywiście przygoda będzie w istotny sposób związana z pierwszym sezonem.

Głównym przeciwnikiem Batmana w kolejnej historii będzie Człowiek-Zagadka, jednak nie tylko nim będzie musiał przejmować się heros. W mieście pojawi się również Joker oraz bezwzględny agent federalny.

Cała przygoda zostanie podzielona na pięć odcinków, ale twórcy nie zdecydowali się na przygotowanie polskich napisów – tytuł będzie dostępny w dziewięciu językach (angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, arabski, portugalski, rosyjski, chiński uproszczony/tradycyjny). Na początku przyszłego tygodnia powinny pojawić się pierwsze noty wstępu do Batman: The Enemy Within.

Źródło: YouTube.com

Tagi: batman: the enemy within telltale games trailer zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Batman: The Enemy Within
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Nie
  • od lat 18 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme