SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2017 16:07
Wolfenstein II: The New Colossus. Gameplay skupia się na satysfakcjonującym ubijaniu nazistów
790V

Wolfenstein II: The New Colossus. Gameplay i zwiastun skupiają się na satysfakcjonującym ubijaniu nazistów

Nadchodząca odsłona serii Wolfenstein nie będzie znacząco różnić się od wcześniejszych przygód. Znany bohater, znani przeciwnicy, wielkie bronie, ale w ostateczności i tak wszyscy z uśmiechami na ustach wyruszymy na kolejne misje.  

William J. Blazkowicz od lat specjalizuje się w mordowaniu nazistów, a w swojej najnowszej przygodzie zawalczy o uwolnienie Stanów Zjednoczonych. Bohater nie tylko będzie musiał zmiażdżyć tonę przeciwników, ale również przekonać Amerykanów do walki o swój kraj.

Wolfenstein 2: The New Colossus is amazing. Reviews round-up

MachineGames nie rewolucjonizuje rozgrywki z Wolfenstein II: The New Colossus. Twórcy pozwolą protagoniście korzystać z różnych efektownych i śmiercionośnych zabawek, a podczas historii będziemy świadkami wielu krwawych scen.

Poniższy materiał w świetny sposób pokazuje możliwości protagonisty. Blazkowicz z przydennością odetnie łapy przeciwnikom, odstrzeli ich nogi za pomocą dwóch gnatów, czy po prostu weźmie w łapy potężny laser i przetnie nadciągające roboty.

Twórcy ulepszają i rozwijają znaną koncepcję, która od wielu lat ma wielu fanów. Ostatnie przygody z serii Wolfenstein cieszyły się sporą popularnością, więc nikogo nie powinno dziwić, że szefowie Bethesda oraz przedstawiciele MachineGames zdecydowali się na kontynuację opowieści.

[Aktualizacja #1]

Pojawił się również nowy zwiastun:

Źródło: YouTube.com

Tagi: bethesda gameplay machinegames wolfenstein ii: the new colossus