SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.08.2017 18:29
Joker z Injustice 2
677V

Injustice 2 odniosło olbrzymi sukces. Kolejna część to tylko kwestia czasu

Ed Boon może dzisiaj otworzyć szampana i planować kolejne produkcje. Jego Injustice 2 osiągnęło olbrzymi sukces i jest to aktualnie jedna z najchętniej kupowanych produkcji 2017 roku. Kontynuacja to pewniak.

Od początku 2017 roku nie brakuje mocnych produkcji, które debiutują w zasadzie na każdej liczącej się platformie. Mało kto się mógł jednak spodziewać, że tytuł NetherRealm Studios osiągnie tak dobre wyniki.

Injustice 2. Gorąca Starfire wymiata na zwiastunie

Warner Bros. zaprezentowało raport finansowy, w którym chwali się wyśmienitym osiągnięciem Injustice 2. Produkcja NetherRealm Studios jest „najbardziej kasową” grą konsolową w drugim kwartale 2017 roku.

Mogliśmy oczekiwać, że starcie Batmana z Supermanem będzie mogło pochwalić się dobrym rezultatem – w końcu pozycja wciąż znajduje się w czołówce najchętniej kupowanych tytułów w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii – ale złoto w tym wypadku jest sporym zaskoczeniem.

Nie możemy oczywiście zapomnieć, że w podobny terminie debiutował między innymi Tekken 7, Mario Kart 8 Deluxe, Prey, czy też ARMS….

Słowa „najbardziej kasowa” nie oznaczają przy tym „największą liczbę sprzedanych pudełek”, bo Warner Bros. zarobiło pewnie mnóstwo pieniędzy dzięki rozszerzeniom. W końcu Injustice 2 otrzymało już kilka dodatkowych postaci z DLC, a klienci mogą kupować za prawdziwą gotówkę skrzynki.

W obliczu tych wyników, Injustice 3 jest pewniakiem. Warner Bros. nie zabije kury znoszącej złotej jaja, która – warto wspomnieć – zgarnęła również dobre oceny. „Dwójka” może pochwalić się średnią na poziomie 87%.

Źródło: http://www.dualshockers.com/injustice-2-highest-grossing-console-game-q2-2017/

Tagi: injustice 2 netherrealm studios tweet warner bros.