SKLEP
Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 01.08.2017 12:42
PSX Extreme. Podpowiadamy jaką kupić konsolę!
2459V

PSX Extreme. Podpowiadamy jaką kupić konsolę!

Kupienie konsoli w dzisiejszych czasach to wbrew pozorom nie taka prosta sprawa. Jak tu wybrać, kiedy producenci mnożą kolejne wersje tej generacji sprzętu? Jak najlepiej wydać ciężko zarobione pieniądze, żeby cieszyć się nie tylko fajnymi grami, ale i dobrymi usługami oraz niezawodnym sprzętem? Podpowiadamy w 240. numerze PSX Extreme.

Kiedyś życie miłośnika konsol było proste i sprowadzało się do prostego wyboru między konkurującymi ze sobą producentami. Dziś ci producenci czarują nas co najmniej kilkoma odsłonami swoich sprzętów. Życie to nie bajka...

Kup prenumeratę PSX Extreme!

Ale spokojnie. Mamy to. Specjalnie dla Was w najnowszym numerze PSX Extreme przygotowaliśmy szczegółowy poradnik, który być może ułatwi Wam ten wybór.

Na 8 wypchanych po brzegi stronach opisujemy dokładnie zalety i wady każdej wersji PS4 oraz Xboksa One, jak również Switcha. Znajdziecie też pogrupowane w czytelny sposób informacje o specyfikacji danego urządzenia, najlepsze gry na wyłączność, usługi sieciowe, aplikacje oraz nadchodzące hity.

Na deser wypowiedzi redaktorów oraz ich typy odnośnie konsol, oraz cała masa innych mniej lub bardziej przydatnych w trakcie zakupu informacji. Nie bawimy się w półśrodki i nie żałujemy na poradnik miejsca. Z naszym materiałem Wasze życie graczy stanie się o wiele łatwiejsze ;).

Te i inne atrakcje czekają na Was w najnowszym numerze PSX Extreme! 

Tagi: psx extreme

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Miesięcznik PSX Extreme