Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2017 21:00
Dead Alliance bardzo krytykowane przez graczy. Beta odstrasza od gry
727V

Dead Alliance bardzo krytykowane przez graczy. Beta odstrasza od gry

Współtwórcy Friday the 13th: The Game kolejny raz nie dopracowali produkcji, jednak przynajmniej tym razem nikt nie musiał wydawać ciężko zarobionych pieniędzy. Dead Alliance z zbiera bardzo negatywne komentarze i możemy śmiało uznać, że nie będzie to najmocniejsza gra roku.

Sytuacja z Dead Alliance jest dość zabawna. Tytuł został ujawniony w maju, ale dopiero niedawno gracze połączyli fakty i zrozumieli, że twórcy gry są również odpowiedzialni za Friday the 13th: The Game. W obu przypadkach trudno mówić o dopracowanej i wyjątkowej produkcji.

Zwiastun oraz screeny z Dead Alliance

Dead Alliance może się jeszcze „wyzdrowieć”, bo premiera odbędzie się dopiero za miesiąc, ale patrząc na opinie społeczności Steam, trudno mi uwierzyć, by jakiekolwiek studio zrobiło z tego tytułu wyjątkowych hit w zaledwie miesiąc.

Twórcy zdecydowali się na otwarte testy, do których kilkukrotnie zapraszali, jednak szczerze mówiąc totalnie nie potrafię zrozumieć ich decyzji. Na platformie Valve znajdziecie 192 negatywne opinie (z 234 wszystkich), w których gracze punktują każdy element tytułu:

Clump: Zajęło mi to 10 minut, by zdać sobie sprawę, że to najgorszy FPS, w który grałem w moim życiu. Gorąco nie polecam kupowania tej gry.

PopSterrS YT: Co tu dużo powiedzieć o "Dead Alliance" Fajny pomysł na gierkę lecz strasznie monotonna i szybko przynudza jak dla mnie pograłem w to trochę i jakoś nie kupiło mnie ,zwłaszcza to tylko beta a za pełną wersje która premierę ma w sierpniu zapłacić będziemy musieli 'Aż 24,99 euro" ja dał bym max 10 euro za tą grę nie jest na tyle powalająca by tyle za nią płacić.Masa błędów"bugi itp" ,cena przesadzona, Na tą chwile obecną stanowcze NIE!!!!!!! Bardziej jarałem się zabijając zombi niż to co na danej mapie trzeba było robić 

Slowbo Laggins: Spodobała mi się koncepcja, więc spróbowałem, ale wykonanie jest złe. Na pewno nie warte swojej ceny, nie wspominając o tym, że nudzi dość szybko. Zaoszczędź trochę czasu i nie interesuj się betą. 

Jinxs: Beta jest straszna i nudna. To 2 mapy i 2 tryby, które grasz w kółko. Kiedy zacząłem grać, zauważyłem niską czułość myszki, chciałem ustawić, ale nie można tego zrobić podczas rozgrywki.

Warto jednak zaznaczyć, że w wielu opiniach gracze podkreślają duży problem – zespół wziął na swoje barki nowy projekt, gdy tak naprawdę nie zakończył poprzedniego. Friday the 13th: The Game nadal wymaga kilku łatek, ale autorzy zdecydowali się podzielić ekipę i jednocześnie kreować dwie pozycje.

Graliście może w Dead Alliance?

Tagi: Dead Alliance Illfonic Maximum Games