Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2017 19:01
Nazi Wolfenstein II: The New Colossus
828V

Wolfenstein II: The New Colossus walka z bossem i znane miejscówki na nowych materiałach

Deweloperzy z MachineGames postanowili przeprowadzić graczy za rączkę po kilku miejscówkach z Wolfenstein II: The New Colossus. Studio opublikowało aż trzy materiały, a na jednym z nich zobaczycie walkę z wielkim przeciwnikiem.

Wybrani dziennikarze otrzymali możliwość zobaczenia trzech fragmentów z Wolfenstein II: The New Colossus, a dzisiaj deweloperzy zdecydowali się przeprowadzić graczy przez te miejscówki. Przed nami aż trzy materiały z gry.

Wolfenstein 2: The New Colossus is amazing. Reviews round-up

Niektóre elementy powtarzają się względem tego, co już widzieliśmy, ale teraz otrzymujemy film od samych deweloperów. Dla mnie najciekawszym fragmentem jest ten pierwszy, na którym autorzy pokazują walkę z bossem.

W grze mamy często wpadać na potężnych przeciwników, którzy nie będą wybaczać najmniejszych błędów. Studio zdecydowało się znacznie rozbudować ten aspekt, ponieważ to fani wspominali, że właśnie pojedynków z ogromnymi badassami brakowało im w poprzednich częściach.

Jednocześnie warto na pewno zwrócić uwagę na samą oprawę. Wolfenstein II: The New Colossus wygląda świetnie i na pewno dużym atutem gry jest bezpośrednia prezentacja krwawych momentów – Blazkowicz ma nawet całe łapy wysmarowane krwią.

Źródło: YouTube.com

Tagi: