Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2017 14:10
ARK: Survival Evolved przed samą premierą zalicza opóźnienie. Na DLC też sobie zaczekamy
511V

ARK: Survival Evolved przed samą premierą zalicza opóźnienie. Na DLC też sobie zaczekamy

Studio Wildcard potrzebuje więcej czasu na zakończenie prac nad ARK: Survival Evolved. Tytuł miał trafić na półki sklepowe w przyszłym tygodniu, ale autorzy wydali oświadczenie, w którym proszą graczy o chwilę cierpliwości.

Pierwsze informacje o ARK: Survival Evolved pojawiły się w maju 2015 roku. Twórcy pokazali koncepcje, która zainteresowała graczy z całego świata, ale długo czekaliśmy na możliwość zagrania w tytuł.

ARK: Survival Evolved. Dwukrotny wzrost ceny przed premierą

Produkcja wciąż znajduje się w fazie Wczesnego Dostępu, podczas której otrzymała nawet drogie DLC – ta decyzja nie spodobała się wielu graczom, ale autorzy małymi krokami wciąż rozwijają grę i rozbudowują ją o kolejne elementy.

Wielka premiera ARK: Survival Evolved miała odbyć się 8 sierpnia, ale autorzy potwierdzili, że potrzebują więcej czasu. Produkcja znajduje się na ostatniej prostej, ale ukończenie ostatnich elementów zajęło deweloperom więcej czasu niż pierwotnie zakładano.

W konsekwencji ARK: Survival Evolved trafi do sklepów 29 sierpnia i to właśnie w tym dniu zadebiutuje DLC zatytułowane „Ragnarok”. W tym wypadku autorzy zapowiadają niespodzianki:

„Dodatkowy czas pozwoli na dalszy rozwój mapy, więc można oczekiwać gigantycznej aktualizacji. Nawet większej niż początkowo sądziliśmy.”

Gra ma zostać rozszerzona o wielką miejscówkę, na której znajdziemy mnóstwo atrakcji.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: ARK: Survival Evolved opóźnienie Studio Wildcard