Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.07.2017 14:33
Knack 2 ucztą w kooperacji. Gameplay pokazuje nowe sceny
537V

Knack 2 ucztą w kooperacji. Gameplay pokazuje nowe sceny

Sony jeszcze nie rozpoczęło ogromnej promocji Knack 2 na Zachodzie, ale japoński oddział systematycznie przedstawia produkcję. Najnowszy gameplay pozwala spojrzeć na przyjemne bieganie po lokacjach w kooperacji.

Knack 2 ma naprawić wszystkie błędy poprzednika. Japoński oddział Sony nie musiał się tym razem śpieszyć i otrzymał czas na znaczące rozbudowanie produkcji i jednoczesne przygotowanie wszystkich niezbędnych elementów.

Knack 2 będzie przepełniony pomysłami, które nie mogły trafić do pierwszej części

Jednym z najważniejszych aspektów Knack 2 będzie kooperacja. Całą opowieść bez najmniejszego problemu przejdziemy z kumplem na jednej kanapie i autorzy spędzili wiele miesięcy na odpowiednim zbalansowaniu gry.

Tytuł ma ponownie zaoferować wyzwanie, lecz deweloperzy obiecują, że nie wpadniemy tym razem do miejscówek z nadmierną liczbą przeciwników. Sam gameplay został również usprawniony, a umiejętności protagonisty zostały lepiej wyważone względem oponentów.

Przed Wami czysta rozgrywka, w której bohaterowie w ciekawy sposób wykorzystują motyw „cząsteczek”. Często protagoniści pozostawią niektóre elementy, by móc przedostać się do innej lokacji. Pewną ciekawostką jest prezentacja gry – dzisiaj w Hongkongu odbyło się specjalne spotkanie dla fanów, podczas którego dwóch graczy miało okazję sprawdzić tytuł na żywo.

Materiał: Knack II - Gameplay

Źródło: Twitter.com

Tagi: gameplay knack 2 sony