SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.08.2017 13:14
Metal Gear Solid V z gratką dla fanów. Ocelot dostępny w nowej aktualizacji
825V

Metal Gear Solid V z gratką dla fanów. Ocelot dostępny w nowej aktualizacji

Konami nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa w temacie Metal Gear Solid V. Fani tej produkcji doczekają się niedługo świeżej atrakcji,

Już za tydzień gracze będą mogli wskoczyć w kamasze znanego dobrze fanom serii Ocelota. Bohater zostanie dodany jako grywalna postać do misji FOB w Metal Gear Solid V.

Seria Metal Gear Solid ma już 30 lat

Gracze nie będą mogli modyfikować wyposażenia Ocelota. Żeby zrównoważyć gameplay deweloperzy zdecydowali się ustawić postaci wartości defensywne na poziomie porównywalnym z rynsztunkiem, który można odblokować w trakcie zabawy. Oczywiście autorzy nie zapomnieli o ikonicznym dla Ocelota stylu walki. Bohater posługuje się dwoma spluwami jednocześnie, potrafiąc przy tym błyskawicznie przeładowywać rewolwery. Co chyba najlepsze - Ocelot może skutecznie wykorzystywać rykoszetowanie pociskami (motyw widać na jednym z udostępnionych screenów).

Kolejną nowością w Metal Gear Solid V będzie dodanie nowych cech do Wormhole Generatora. Oponenci nie będą w stanie łatwo teraz usunąć "generatora". Jego zniszczenie ma być znacznie trudniejsze.

Konami wprowadza też nowe stroje kąpielowe i schematy barwne do załogi FOB. Deweloperzy zadbali również o eliminację pewnych bugów. Premiera aktualizacji nastąpi już 1 sierpnia (na PS4, XOne i PC)

Źródło: https://www.konami.com/mg/mgs5/tpp/en/news/update201708.php

Tagi: konami metal gear solid v mgs v

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  • Platformy:  PS4   XONE   PC   PS3   X360 
  • Data premiery - Polska: 01.09.2015
  • Nie
  • od lat 18 wulgarny język online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme