Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 30.07.2017 16:43
LawBreakers. Cliff Bleszinski chwali się jedną z najlepszych map w swoim dziele
640V

LawBreakers. Cliff Bleszinski chwali się jedną z najlepszych map w swoim dziele

Cliff Bleszinski i jego ekipa Boss Key Productions od dłuższego czasu szykuje się do premiery swojej debiutanckiej gry pod szyldem "jestem niezależny". Dziś przyjrzyjmy się jak autorzy zachwalają jedno ze swoich dzieł.

Wiadomo, że jeden z najbardziej znanych deweloperów w naszej branży, jakim jest Cliff, stawia w swoich grach największy nacisk przede wszystkim na dynamikę i dobrą zabawę.

Nie inaczej jest w przypadku LawBreakers, które ma aspiracje do bycia godnym konkurentem dla nadchodzącego Quake Champions. A przynajmniej tak gra będzie odbierana, ze względu na swoją staroszkolną charakterystykę.

Aby pokazać nam jak dobrze skonstruowana jest produkcja BKP, autorzy zaprezentowali nam jedną z najciekawszych mapek na obszernym materiale wideo analizującym jej budowę. Dzięki temu wiemy, że między innymi na Trench Map liczy się dobre zarządzanie skokami, lataniem,a także ryzykiem wynikającym z niebezpiecznych manewrów.

Jestem pewien, że dla fanów takich klasyków jak Unreal Tournament czy też Quake III Arena, LawBreakers będzie najciekawszym tytułem sierpnia.

LawBreakers | Trench Map

Tagi: