Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.07.2017 17:07
Śródziemie: Cień Wojny. Materiał prezentuje wyluzowanego orka
641V

Śródziemie: Cień Wojny. Materiał prezentuje wyluzowanego orka

Monolith Productions nie zwalnia z promocją Śródziemie: Cień Wojny. Studio przygotowało świeży zwiastun, w którym występuje Kumail Nanjiani. Aktora możecie kojarzyć z między innymi serialu Dolina Krzemowa.

Już w przypadku Śródziemie: Cień Mordoru mogliście wpaść na kilka wyjątkowych charakterów, które zdecydowanie ubarwiały przygodę, a w przypadku Śródziemie: Cień Wojny nie będzie inaczej. Dzisiaj poznaliśmy Agonizera

Śródziemie: Cień Wojny. Fabularny zwiastun przedstawia Szelobę, która odegra istotną rolę w historii

Agonizer to typowy ork-morderca-bez-serca, który jednak podchodzi do życia w bardzo wyluzowany sposób. On nie widzi problemu w rzuceniu śmiesznym żartem po zabiciu rywala… Choć akurat w tym miejscu trudno mu czasami zdecydować się na najlepszy tekst.

W przeciwnika głównego bohatera wcieli się Kumail Nanjiani, jednak odnoszę wrażenie, że w tym wypadku oponent dość prędko stanie się jedną z „maskotek” Taliona i pomoże nam wykonać kilka skomplikowanych zadań.

Jeśli graliście w pierwszą część, to pewnie kojarzycie bardzo podobną sytuację. Z drugiej strony – a może tym razem będzie to jeden z większych przeciwników, z którym zmierzymy się podczas wielu bitew? Przekonamy się już wkrótce.  

Materiał: Śródziemie: Cień wojny – zwiastun z Kumailem Nanjiani

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: