Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.07.2017 16:05
PlayStation Plus i PlayStation Now mogą zostać połączone. Sony ma szykować się na światową premierę
4955V

PlayStation Plus i PlayStation Now mogą zostać połączone. Sony ma szykować się na światową premierę

Od rana nie milkną głosy niezadowolonych posiadaczy konsol Sony, którzy muszą zmierzyć się z wyższą ceną abonamentu PlayStation Plus. Zdaniem najnowszych przecieków ta sytuacja nie jest przypadkowa, bo Sony zamierza zintegrować usługę z PlayStation Now.

Japońska korporacja potwierdziła dzisiaj zmiany w cenach PlayStation Plus. Najdroższa, roczna subskrypcja będzie teraz kosztować 240 zł. Jest to spora zmiana, ponieważ wcześniej PS+ na 12 miesięcy mogliśmy nabyć za 195 zł.

Xbox Polska odpowiada na podwyżkę PlayStation Plus. Microsoft nie podejmuje „szalonej decyzji”

Sytuację postanowił skomentować Tidux, który natknął się na sporo plotek dotyczących zmian w ofertach Sony. Japończycy chcą podobno połączyć PlayStation Plus z PlayStation Now – branżowy donosiciel otrzymał informację od trzech niezależnych źródeł, według których subskrybenci PlayStation Plus będą otrzymywać po 2 gry w każdym miesiącu z  PlayStation Now.

 Japończycy chcą, by teraz gracze otrzymywali:

  • 2 gry na PlayStation 4
  • 2 gry z PlayStation Now
  • 2 filmy

Innowacje mają nadejść już wkrótce, ponieważ światowa premiera PlayStation Now ma odbyć się wraz z firmware 5.0 – Sony aktualnie zbiera chętnych do testowania nowych funkcji. Nie są to oczywiście potwierdzone informacje, jednak Tidux często publikuje gorące plotki, które w późniejszym terminie są potwierdzane przez Sony.

Źródło: Twitter.com

Tagi: playstation 4 playstation now playstation plus sony