Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.07.2017 18:19
Nintendo Switch Minecraft
1150V

Nintendo Switch z efektowną reklamą. Minecraft w 1080p

Niemiecki oddział Nintendo zdecydował się przygotować nietypową reklamę Nintendo Switcha, która podkreśla wszechstronność konsoli Japończyków. Sprzęt pozwala graczom w każdych warunkach poznawać wielkie opowieści.

Główny oddział Nintendo promując Nintendo Switch pokazywał, że sprzęt nadaje się między innymi do gry w parku, czy też w ubikacji. Niemcy zdecydowali się dosłownie zaszaleć i nowa platforma Big N znalazła się w dość nietypowym miejscu.

Nintendo zgłasza rewelacyjne wyniki. Wysoka sprzedaż Switch i gier

Hybrydowy charakter Nintendo Switcha to jeden z największych atutów sprzętu. Gracze mogą bez najmniejszego problemu poznawać wielkie opowieści w najróżniejszych warunkach i pozwala to zainteresowanym na kontynuowanie zabawy przykładowo w drugim pokoju. Niemiecki oddział Nintendo nawet pokazał, że konsola nadaje się do rozgrywki w ekstremalnych warunkach.

Jednocześnie warto wspomnieć o nowej aktualizacji Minecrafta. Tytuł otrzymał łatkę w wersji na Nintendo Switcha, która wprowadza do pozycji pełne 1080p, a jednocześnie autorzy zadbali o płynność animacji. Twórcom udało się osiągnąć lepszą jakość (płynne 60 klatek!) dbając jednocześnie o grafikę. W przypadku rozgrywki sieciowej liczba fps spada od 40 do 60, jednak rozgrywka odbywa się bez nieprzyjemnych problemów, które wpływały na przyjemność z rozgrywki… Dziwne, że nie udało się osiągnąć takich rezultatów przed premierą.  

W sumie warto na pewno wspomnieć, że Minecraft na Nintendo Switch wykorzystuje wszystkie atuty urządzenia – bez problemu możecie budować światy w każdych warunkach…

Serdecznie podziękowania dla lucjana i Climbera za odnośniki do informacji!  

Źródło: Informacje od czytelników

Tagi: