Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 28.07.2017 13:04
Night Trap. Podglądacz ratownik z datą premiery i zwiastunem
556V

Night Trap. Podglądacz ratownik z datą premiery i zwiastunem

Night Trap to chyba najdziwniejsza premiera na konsolach stacjonarnych ostatnich lat. Gra stanowi reedycję tytułu z Sega CD, wydanego w 1992 roku.

Night Trap to przykład gier z z kategorii "interaktywnych filmów". Tytuł zrobił trochę zamieszania w 1992 roku ze względu na nerwową reakcję obrońców moralności z USA, którzy uznali tytuł za gorszący (co doprowadziło do utworzenia kategorii wiekowych). Później gracze zapomnieli jednak o tej ciekawostce.

Pierwszy zwiastun Night Trap

Temat postanowiła odgrzać firma Limited Run Games. Tytuł trafi w formie fizycznej oraz cyfrowej na rynek już 15 sierpnia. Na razie tylko na PC i PS4, bo premiera na Xbox One została przełożona z niewyjaśnionych przyczyn.

Ogłoszeniu towarzyszą dwa nowe zwiastuny Night Trap, które znajdziecie poniżej. Niestety wydawca nadal nie ujawnił ceny produkcji.

Night Trap opowiada o grupce młodych kobiet, które stają się celem dla Augerów, wampirycznych stworzeń, które marzą tylko o jednym - by dorwać się do krwi tych niewiast. Gracze w trakcie zabawy wciela się w podglądacza, który musi przełączać się między kamerami monitoringu, by aktywować pułapki, w które wpadną Augery, ratując tym samym śliczne damy.

W odświeżonej wersji dorwiemy się do nowego trybu zabawy Survivor. W jego trakcie w losowo wybranych miejscach domu pojawiać się będą Augery, z którymi trzeba sobie jak najdłużej radzić. Poziom trudności w tym module ma wzrastać z postępami.

Tagi: humor Night Trap pc ps4 Sega sega cd