SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2017 17:26
Hellblade: Senua's Sacrifice w złocie
543V

Hellblade: Senua's Sacrifice w złocie. Autorzy zakończyli prace nad grą

Nie musicie się obawiać kolejnego przełożenia premiery Hellblade: Senua's Sacrifice. Ninja Theory właśnie potwierdziła zakończenie prac nad grą. Tytuł zadebiutuje w terminie, więc zainteresowani mogą odkładać gotówkę na przygodę.

W tym tygodniu w końcu zobaczyliśmy dłuższy fragment rozgrywki z Hellblade: Senua's Sacrifice. Twórcy zaprezentowali gameplay, na którym bohaterka eliminuje kilku przeciwników, a jednocześnie zainteresowani mogli usłyszeć „głosy w głowie”.

Hellblade: Senua's Sacrifice. Mocny gameplay prezentuje dynamiczną i krwawą walkę

Możemy mieć pewność, że Hellblade: Senua's Sacrifice wskoczy na cyfrowe półki sklepowe już 8 sierpnia. Gra będzie jednocześnie dostępna na PlayStation 4 i komputerach osobistych, jednak autorzy nie zdecydowali się na pudełkowe wydanie.

Twórcy poinformowali, że zakończono wszystkie prace nad tytułem. Teraz przygotowany kod trafi na serwery PlayStation Store, Steam oraz GOG.com – autorzy muszą jeszcze zadbać o certyfikację, jednak w tym wypadku prawdopodobnie stosowne ruchy zostały wykonane wcześniej.

Teraz pozostaje tylko czekać na premierę, jednak warto na pewno przypomnieć, że Hellblade: Senua's Sacrifice kupimy za około 125 zł. Tytuł otrzyma polskie napisy – autorzy nie zdecydowali się na pełną lokalizację, bo musimy pamiętać, że nad przygodą pracował mały zespół.   

Źródło: Twitter.com

Tagi: gra w złocie hellblade: senua's sacrifice ninja theory pc playstation 4

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Hellblade: Senua's Sacrifice
  • Platformy:  PS4   PC 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Napisy
  • od lat 18 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme