Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.07.2017 14:05
Wolfenstein II: The New Colossus. 45 minut krwawej rozgrywki i 3 dodatkowe opowieści w DLC
2167V

Wolfenstein II: The New Colossus. 45 minut krwawej rozgrywki i 3 dodatkowe opowieści w DLC

Na to czekaliśmy! W Sieci pojawiły się konkretne materiały prezentujące czystą rozgrywkę z Wolfenstein II: The New Colossus, a dodatkowo autorzy zapowiedzieli dodatkowe historie, które poznają najwięksi fani uniwersum. Siadajcie wygodnie i oglądajcie!

Były już mocne zwiastuny, ale dzisiaj oglądamy konkretny gameplay. Wolfenstein II: The New Colossus zapowiada się na jedną z najmocniejszych tegorocznych premier, więc zapinajcie pasy, szykujcie amunicje i przygotowujcie się na atrakcje.

Wolfenstein II: The New Colossus. Meet the Blitzmensch

Na wstępie ostrzegam – to czysta rozgrywka prezentująca sam początek opowieści, więc wpadniecie tutaj na małe spoilery, które jednak nie powinny zepsuć przyjemności przygotowanych przez MachineGames. Autorzy już w przypadku poprzednich przygód pokazali, że potrafią dozować akcję i tworzą ciekawe historie.

Studio potwierdziło również stworzenie trzech dodatkowych opowieści, które przedstawia nowych bohaterów z unikalnymi cechami oraz własnymi historiami. Pakiet Freedom Chronicles został wyceniony na 18 funtów, czyli około 85 zł.

Pierwszy odcinek zatytułowany Adventures of Gunslinger Joe zaprezentuje losy niejakiego Josepha Stalliona, który będzie walczył z nazistami w ruinach Chicago oraz w przestrzeni kosmicznej. Drugi dodatek – The Diaries of Agent Silent Death – pozwoli wcielić się w Jessicę Valiant, była agentkę OSS (Office of Strategic Services), która będzie infiltrować nazistów w Kalifornii – tylko ona może dowiedzieć się prawdy o operacji w San Andreas. Na koniec gracze otrzymają Amazing Deeds of Captain Wilkins, czyli opowiastkę umiejscowioną na Alasce, gdzie amerykański kapitan będzie musiał zająć się wieloma nazistami.

Twórcy przygotowali również Episode Zero of the Freedom Chronicles, czyli misje wprowadzającą trzech nowych protagonistów. Rozszerzenie będzie dostępne za darmo dla wszystkich graczy, którzy złożą zamówienie przedpremierowe na Wolfenstein II: The New Colossus lub kupią Przepustkę Sezonową.

Materiały: Wolfenstein II: The New Colossus gameplay

Tagi: gameplay MachineGames Wolfenstein II: The New Colossus