Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.07.2017 12:51
GTA Online z nowym trybem zabawy i sportowym wozem
746V

GTA Online z nowym trybem zabawy i sportowym wozem

Wyniki finansowe uzyskiwane przez Grand Theft Auto V przyprawiają cały czas o zawrót głowy. Tytuł sprzedaje się wciąż wspaniale dzięki ciągłym aktualizacjom trybu GTA Online.

Tym razem Rockstar wprowadza do GTA Online nowy moduł zabawy do trybu Adwersarza, zatytułowany "Żadza władzy". Gracze muszą w nim walczyć o przejęcie power-upa, zmieniającego gracza w kolosa – ciężko uzbrojonego mocarza, który musi zdobyć dla swojej drużyny punkt. Jeśli kolos zginie zbyt szybko, wzmocnienie trafia z powrotem na ziemię, aby ktoś inny mógł spróbować szczęścia. Jak nowy tryb wypada w akcji możecie sprawdzić poniżej, na gameplayowym filmiku.

GTA V najlepiej sprzedającym się tytułem w UK od początku roku!

Oprócz Żądzy władzy Rockstar dodał też do GTA Online świeży pojazd. Chodzi o inspirowany Ferrari model Pegassi Torero, który w takich słowach został opisany na oficjalnej stronie gry:

"Pegassi Torero wyrywa się z dzikich snów i wskakuje prosto do garaży w GTA Online. Smukły Torero z pionowo otwieranymi drzwiami jest prawdziwym klasykiem, który pochwalić się może bezkompromisowym wzornictwem i szaloną mocą. Dzięki trwającym do 31 lipca zniżkom 25% na ulepszenia silnika możecie z przytupem rozpocząć swój kryzys wieku średniego. Sięgnijcie po tego sportowego klasyka w Legendary Motorsport już dzisiaj".

Dla osób, które prowadzą badania w swoich bunkrach Rockstar ma też dobre wieści. Deweloperzy podkręcili szybkość badań o 25%, dzięki czemu prędzej dorwiemy się do dodatków do broni, ulepszeń bojowych pojazdów itd. Bonusowo można kupić wszystkie modele karabinów i broni krótkiej w Ammu-Nation za 25% mniej. Promocja w GTA Online potrwa do 31 lipca.


Tagi: Grand Theft Auto V gta gta online