Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.07.2017 11:05
The Crew 2 z pierwszymi wrażeniami graczy
845V

The Crew 2 z pierwszymi wrażeniami graczy

Kto by pomyślał, że w następcy The Crew znajdzie się miejsce dla takich atrakcji jak wyścigi motorówek i samolotów akrobacyjnych? Brzmi surrealistycznie, ale to się dzieje naprawdę. The Crew 2 ma być wypełnione po brzegi atrakcjami.

W najnowszym materiale promocyjnym Ubisoft oczywiście podkreśla oryginalność The Crew 2, które w jednym pakiecie łączy rajdy, wyścigi po asfaltowych wstęgach, ściganie motorówkami i pojedynki w przestworzach. Motocykle, samochody sportowe, rajdowe i przełajowe, motorówki i samoloty akrobacyjne - między tymi środkami transportu można przełączać się bez żadnych przestojów w trakcie zabawy (pojazdy "transformują się" w trakcie gameplayu, dzięki czemu można np. wylądować łódką na szczycie wieżowca, po zamianie z samolotu w łajbę)

Tym razem do głosu zostali dopuszczeni sami gracze i fani. W poniższym materiale wideo znajdziecie wypowiedzi m.in. kilku YouTuberów, którzy chwalą deweloperów m.in. za wprowadzenie większego realizmu do prowadzenia.

Oczywiście zachwytów nad The Crew 2 nie ma końca w nowym materiale wideo. Na końcu Ubisoft dokłada łyżeczkę dziegciu do tej beczki miodu. Wydawca przypomina, że w The Crew 2 zagramy dopiero w 2018 roku. Szansa na zagranie może pojawić się jednak już pod koniec bieżącego roku. Ubisoft zamierza przeprowadzić szerokie testy bety The Crew 2, tak by funkcjonalność sieciowa była maksymalnie dopracowana.

 

Tagi: Ivory Tower The Crew 2 Ubisoft youtuberzy