SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.07.2017 09:58
Mighty No. 9. Spóźnione wydanie fizyczne kosztujące 60$ to kpina
1120V

Mighty No. 9. Spóźnione wydanie fizyczne kosztujące 60$ to kpina

Mighty No 9 rozczarowało fanów, którzy wspierali tytuł własnymi środkami na Kickstarterze. Teraz Keiji Inafune i ekipa jeszcze dosypali soli do otwartej rany.

Osoby, które wpłaciły przynajmniej 60 dolarów w akcji kickstarterowej Mighty No. 9 czekały od wielu miesięcy na obiecane bonusowe wydanie. Gracze, którzy skusili się na zakup "wypasionego wydania" - jak głosili twórcy na Kickstarterze - uradowali się, kiedy okazało się, że przesyłki z "wydaniem fizyczny" są już do nich wysyłanie.

Niestety to, co otrzymały osoby wspierające Mighty No. 9 największymi sumami pieniędzy przeszło ich najczarniejsze wyobrażenia. Autorzy rozsyłają do swoich fanów (chyba powinienem napisać "ex-fanów") kiepsko wykonane tekturowe pudełka, które należy sobie samemu złożyć, naśladujące design wydań gier z NES/Famicom. Na domiar złego w wydaniu naśladującym opakowania z Famicom nie ma możliwości pomieszczenia dołączonej instrukcji obsługi (pudełko ma po prostu za małe wymiary w stosunku do książeczki).

Osoby wspierające Mighty No. 9 otrzymały kolejny cios i lekcję, że nie zawsze warto wspierać akcje kickstarterowe. Nawet jeśli sygnują je znani deweloperzy. Gracze już zalali Twitter swoimi narzekaniami pisząc m.in. że takie "fizyczne wydanie", to po prostu kpina.

 

Tagi: beka humor keiji inafune kickstarter mighty no. 9

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Mighty No. 9
  • Platformy:  PS4   XONE   PC   Wii U   PS3   X360   PS Vita   3DS 
  • Data premiery - Polska: 24.06.2016
  • Nie
  • od lat 12 online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme