Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2017 19:34
The Sims 4 na PlayStation 4 i Xbox One. Zwiastun potwierdza wcześniejszy przeciek
1673V

The Sims 4 na PlayStation 4 i Xbox One. Zwiastun potwierdza wcześniejszy przeciek

Po wielu miesiącach czekania i jednym wielkim przecieku, Electronic Arts w końcu zapowiedziało The Sims 4 na konsole. Gra zmierza na PlayStation 4 i Xboksa One, a zadebiutuje w listopadzie. Na deser otrzymaliśmy zwiastun.

The Sims 4 zadebiutowało we wrześniu 2014 roku wyłącznie na komputerach osobistych. Gra była stale łączona z konsolami, jednak dopiero dzisiaj otrzymaliśmy oficjalną prezentację tytułu.

Need for Speed Payback. Zwiastun prezentuje ogromną personalizację

W swoim czasie pozycja zebrała oceny na poziomie 70%, ale w kolejnych miesiącach autorzy stworzyli mnóstwo mocnych dodatków, które znacząco powiększyły tytuł. Premiera na konsolach została zaplanowana na 17 listopada i gra jednocześnie wskoczy na sprzęt Sony oraz Microsoftu.

Twórcy podkreślają, że nie jest to pierwsze pojawienie się Simsów na konsolach, ale „Czwórka” to pierwsza produkcja z serii, która zostanie w pełni przeniesiona na PS4 i XOne. Wcześniej otrzymywaliśmy specjalnie dostosowane gry, które nie prezentowały oczekiwanej jakości. 

Niestety, w tym wypadku nie możemy prawdopodobnie liczyć na całą zawartość dostępną na PC. Studio podkreśla, że zamawiając „Imprezową Edycję Specjalną” zgarniemy dostęp do gry 3 dni przed premierą, dekoracje oraz wannę z hydromasażem, ale w informacji nie pojawia się notka dotycząca rozszerzeń.

Materiał: The Sims 4: oficjalny zwiastun wersji na Xbox One i PlayStation 4

Źródło: YouTube.com

Tagi: Electronic Arts playstation 4 The Sims 4 trailer xbox one zwiastun