Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2017 17:01
PlayStation Plus. Sony rozdaje darmowy motyw z okazji 7-lecia usługi, a gracze narzekają
3019V

PlayStation Plus. Sony rozdaje darmowy motyw z okazji 7-lecia usługi, a gracze narzekają

Sony zdecydowało się przygotować miłą niespodziankę dla subskrybentów PlayStation Plus. Gracze mogą pobrać dodatkowy motyw, który upiększy ekrany główne PlayStation 4. Niektórzy wierzą, że to cisza przed pozytywną burzą.

Jeszcze dzisiaj mamy poznać ofertę PlayStation Plus na miesiąc sierpień, ale zanim takie przyjemności zostaną opublikowane, Sony zaprezentowało darmowy motyw. Propozycja jest dostępna dla wszystkich subskrybentów.

Nowości na PlayStation Store. Aven Colony, Fornite, Sundered, Circuit Breakser i więcej

Podobno nie powinno się narzekać na prezenty, ale niektórzy gracze wyśmiewają „niespodziankę” od Sony. Japończycy przygotowali prosty, składający się z jednej grafiki motyw, który nie posiada nawet własnego, charakterystycznego utworu.

Inżynierowie z Japonii nie musieli się specjalnie wysilać, jednak ocenę pozostawiam czytelnikom PPE – pliki możecie pobrać z tego miejsca, lecz przed wykorzystaniem łącza, zalecam włączyć poniższy materiał.

Możemy mieć jedynie nadzieję, że w przypadku sierpniowego PlayStation Plus firma będzie hojniejsza. W ostatnich miesiącach akurat gry z PS+ prezentowały naprawdę solidny poziom.

Źródło: Twitter.com

Tagi: motyw playstation 4 playstation plus za darmo

Nie przegap