Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2017 16:16
Wolfenstein II: The New Colossus. Gameplay ukazuje opanowaną Amerykę
1791V

Wolfenstein II: The New Colossus. Gameplay ukazuje opanowaną Amerykę

MachineGames ma dla fanów Blazkowicza kawał konkretnego fragmentu rozgrywki. Twórcy pokazali ponad czterominutowy materiał pozwalający spojrzeć na opanowana Amerykę. Na filmie główny bohater wpada w tarapaty.

W dniu prezentacji Wolfenstein II: The New Colossus zerknęliśmy na dobrze przygotowany zwiastun prezentujący urywki rozgrywki, ale tak naprawdę dopiero dzisiaj autorzy zdecydowali się opublikować czysty gameplay. Gra wygląda naprawdę dobrze.

Wolfenstein II: The New Colossus. Zwiastun "Po niemiecku albo...!" kontynuuje propagandę

Materiał w pewien sposób już znacie. To znana scena, która pojawiła się na jednym z materiałów promocyjnych, ale teraz możemy spojrzeć na dalszą część zabawy. Główny bohater opowieści trafia do małego lokalu, gdzie na shake’a truskawkowego wpada jeden z nazistów.

Blazkowicz oczywiście korzysta z podrobionego dowodu, jednak listy gończe rozwieszone w każdym miejscu sprawiają, że protagonista ma spore problemy. To pewnie w tym momencie rozpocznie się gruba akcja, którą tak bardzo pokochaliśmy w przypadku poprzednich części Wolfensteina.

Na uwagę na pewno zasługuje świetna oprawa. MachineGames już w przypadku poprzednich pozycji pokazało, że potrafi zaoferować piękne przygody, które w dodatku są okraszone dynamiczną rozgrywką.

W The New Colossus trafimy do podbitej Ameryki, a naszym zadaniem będzie stworzenie ruchu oporu, który zawalczy z nazistami. Nie będzie to łatwa misja, ponieważ mieszkańcy Stanów Zjednoczonych przestali wierzyć w ratunek.

Materiał: Wolfenstein II: The New Colossus – Strawberry Milkshake

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bethesda gameplay MachineGames Wolfenstein II: The New Colossus