Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.07.2017 21:19
LawBreakers z otwartą betą. Pobierajcie pliki i sprawdzajcie grę Cliffa Bleszinskiego
804V

LawBreakers z otwartą betą. Pobierajcie pliki z grą Cliffa Bleszinskiego

Twórcy LawBreakers walczą o fanów strzelania. Studio zdecydowało się na drugą, otwartą betę, która ma pokazać pełną siłę nowej gry Cliffa Bleszinskiego. Wydarzenie rozpocznie się już w tym tygodniu, a od dzisiaj możecie pobierać niezbędne pliki.

Pierwsze testy LawBreakers okazały się podobno sporą klapą. Na serwerach brakowało chętnych do gry, więc autorzy zdecydowali się powtórzyć wydarzenie. Zespół odpowiedzialny za produkcje ma nadzieję, że przygotowana zawartość zainteresuje większe grono graczy.

LawBreakers porażką jak Battleborn? Kiepskie dane ze Steam. Ściema na temat wersji Switch

Nie będzie to łatwe, bo informacje związane z LawBreakers do niedawna były bardzo niejasne. Gra początkowo miała zadebiutować wyłącznie na komputerach osobistych i być dystrybuowana w formie free-2-play, ale w późniejszym terminie studio ujawniło wersję na PlayStation 4 i potwierdziło „standardowy model dystrybucji”.

Jednocześnie wszystkie dodatkowe mapy oraz tryby trafią do tytułu za darmo. Autorzy nie zamierzają męczyć graczy dodatkowymi płatnościami, jednak nawet w takich okolicznościach trudno w tym wypadku mówić o wielkim hicie.

Mimo wszystko jeśli chcecie sprawdzić produkcję, to możecie już pobierać pliki. Autorzy zdecydowali się przygotować Wasze konsole na testy, które rozpoczną się w piątek o godzinie 16:00. Standardowo rozgrywka będzie trwać do poniedziałku.

Pliki pobierzecie z tych odnośników:

Źródło: Twitter.com

Tagi: beta boss key productions Lawbreakers