Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2017 21:07
Killing Floor 2 na Xbox One. Gra wykorzysta moc Xbox One X i zaoferuje ekskluzywne dodatki
759V

Killing Floor 2 na Xbox One. Gra wykorzysta moc Xbox One X i zaoferuje ekskluzywne dodatki

Tripwire Interactive zdecydowało się zaprezentować swoją ostatnią produkcję kolejnym graczom. Killing Floor 2 już wkrótce trafi na Xboksa One, a jeszcze w tym roku tytuł wykorzysta dodatkową siłę Xboksa One X. Poznajcie konkrety.

Długo musieliśmy czekać na tę wiadomość. 29 sierpnia odbędzie się premiera Killing Floor 2 na Xboksa One, a w dniu premiery Xboksa One X, tytuł otrzyma łatkę, która pozwoli zainteresowanym czerpać dodatkową przyjemność z produkcji. Grę kupimy za około 127 zł.

Killing Floor 2 - pierwsze oceny (PS4), zwiastun, rozgrywka i porównanie oprawy  

Przyszli posiadacze Xboksów One X w wypadku Killing Floor 2 mogą liczyć na ulepszoną jakość 4K, zwiększoną wydajność, tekstury o wyższej rozdzielczości oraz usprawnione cieniowanie. Twórcy zajęli się również pełną integracją z Mixerem – platformą do streamingu od Microsoftu, która pozwala widzom wpływać na zmagania.

W grze pojawi się również nowa broń Freezethrower, dzięki której podczas rozgrywki zamrozimy przeciwników, a następnie zmiażdżymy ich za pomocą przykładowo młota. Zabawka będzie dostępna w jednym z ośmiu motywów kolorystycznych, a pięć barw otrzyma Wasteland Armour, czyli nowy pancerz.

Trudno tutaj mówić o wielkim hicie, ale miłośnicy kooperacyjnej sieczki będą na pewno dobrze się bawić podczas odpierania kolejnych fal morderczych przeciwników. Tytuł może i nie oferuje głębokiej fabuły, ale przy dobrym towarzystwie spędzicie przy nim kilka miłych wieczorów.

Tagi: Deep Silver Killing Floor 2 Tripwire Interactive xbox one