Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2017 19:39
Rayman Legends na Nintendo Switch. Gameplay, zwiastun, data premiery
976V

Rayman Legends na Nintendo Switch. Data premiery, gameplay, zwiastun i demo

Ubisoft odkrył wszystkie informacje dotyczące kolejnej wersji Rayman Legends. Gra zadebiutuje już we wrześniu, ale jeszcze przed premierą wszyscy zainteresowani otrzymają dostęp do wersji demonstracyjnej.

Francuska korporacja zdecydowała się bardzo aktywnie wspierać nową platformę Nintendo. Właśnie z tego powodu gracze już wkrótce otrzymają dostęp do Rayman Legends – wypakowany treścią tytuł zadebiutuje na Nintendo Switchu dokładnie 12 września.

Rayman. Zagrajcie w nigdy nieopublikowaną część

Można jedynie żałować, że autorzy nie wyrobili się z pracami na wakacje, bo bez wątpienia Rayman Legends byłby idealnym dopełnieniem biblioteki gier Nintendo Switcha.

Twórcy zaprezentowali poniższy zwiastun, a jednocześnie w Sieci zadebiutowała już rozgrywka z wersji demonstracyjnej. Latem wycinek pozycji trafi do eShopu, ale Nintendo aktualnie nie potwierdziło dokładnej daty. 

Wersja na platformę Nintendo zezwoli graczom na czteroosobową kooperację – wystarczy tylko znaleźć chętnych do gry z własnymi konsolami. Tytuł wykorzysta również ekran dotykowy konsoli oraz pozwoli graczom na rozgrywkę w „Kung Foot”, czyli specjalną mini-grę inspirowaną piłką nożną.

Rayman Legends trafi do pudełek.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: data premiery gameplay rayman legends Ubisoft zwiastun