Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2017 21:34
Super Mario Odyssey. Gameplay przedstawia przechadzkę po Leśnym Królestwie
1173V

Super Mario Odyssey. Gameplay przedstawia przechadzkę po Leśnym Królestwie

Już wkrótce posiadacze Nintendo Switchów zapoznają się z kolejną przygodą Mario. Opowieść została zaprezentowana na świeżutkim fragmencie rozgrywki, na którym bohater korzysta z mocy swojej czapki.

Jedną z największych tegorocznych premier jest Super Mario Odyssey. Gra przygotowywana przez Nintendo lśni na każdym materiale i nie inaczej jest w przypadku najnowszej rozgrywki.

Skyrim na Switch! Pierwszy gameplay z San Diego Comic-Con

Redakcja GameSpotu otrzymała dostęp do nowego fragmentu, na którym Mario trafia do wielkiego lasu. Bohater może ponownie korzystać z mocy swojej czapki i przykładowo przejąć umiejętności jednego z rywali – potwierdza się również teza, według których przejęte zdolności pozwolą graczom wpadać do wcześniej niedostępnych miejscówek.

Pewną ciekawostką jest również fakt „wskoczenia” w drzewo. Tutaj nie skorzystamy już z wielkiej siły, ale możemy przykładowo znaleźć dodatkowy przedmiot.

Nintendo zdecydowało się nawet wykorzystać przepaść, po której hydraulik wpada do zupełnie nowej lokacji – można jedynie żałować, że dinozaur nie zdecydował się akurat na pobudkę. Chętnie zobaczyłbym jego walkę z Marianem.

To kolejny świetny materiał pokazujący skalę tytułu.  Szykuje się kolejny hit na nową platformę Nintendo.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Nintendo Super Mario Odyssey