Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.07.2017 12:33
Games with Gold. Plotki na temat sierpniowych gier
3670V

Games with Gold. Plotki na temat sierpniowych gier

W lipcowej ofercie Games with Gold nie było szału - szczególnie jeśli chodzi o tytuły oferowane na Xbox One (Runbow i Grow Up raczej nie rozpalają wyobraźni). Okazuje się, że znacznie lepiej może być już w sierpniu.

Co kilka miesięcy dochodzi do "wycieku" tytułów, które oferowane mają być gratisowo w ofercie Games with Gold lub PlayStation Plus. Tym razem możemy mówić o plotce dotyczącej oferty Microsoftu.

Games with Gold sierpień 2017. Oficjalna lista gier

Hiszpański serwis Somosxbox wszedł w posiadanie obrazka promującego sierpniowe Games with Gold. Na grafice reklamującej atrakcję łatwo dojrzeć szykowane gratisowe produkcje.

Xbox One miałby otrzymać Assassin’s Creed: Chronicles – India (od 1 sierpnia) a następnie Firewatch (od 16 sierpnia). Posiadacze Xbox 360 mogą natomiast liczyć na świetne Condemned: Criminal Origins (od 1 sierpnia) i na Forza Horizon 2 (od 16 sierpnia).

Oczywiście traktujcie na razie te rewelacje jako plotkę (grafika mogła przecież zostać spreparowana w... Paincie;). Gdyby przeciek się potwierdził to możemy mówić o całkiem udanym złotym miesiącu dla posiadaczy Xbox One. Firewatch jest bowiem wielokrotnie nagradzanym tytułem, któremu naprawdę warto dać szansę.

AKTUALIZACJA: Niestety wiele wskazuje na to, że "przeciek" od serwisu Somosxbox to jednak fałszywka (główny zarzut do tej grafiki jest taki, że użyto w niej kategorii wiekowych z różnych regionów).

Warto natomiast napisać, że w Sieci pojawiła się jeszcze jedna grafika promująca sierpniowego Golda. Wygląda wiarygodnie, ale jak zwykle radzę się nie napalać specjalnie, bo nic nie zostało potwierdzone przez Microsoft.

Wg drugiej grafiki (znajdziecie ją w galerii) w sierpniowym Games with Gold miałyby się pojawić:

Xbox One:

  • Gigantic
  • Dark Souls II

Xbox 360:

  • Damnation
  • Stormrise

Źródło: http://www.somosxbox.com/desmentido-rumores-de-los-games-with-gold-de-agosto-2017/749723

Tagi: