Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2017 20:27
The Sims 4 na Xbox One. Przeciek ze sklepu Microsoftu zdradzda nową wersję
1346V

The Sims 4 na Xbox One. Przeciek ze sklepu Microsoftu zdradzda nową wersję

Electronic Arts przygotowało sporą niespodziankę dla fanów serii The Sims, którą spartaczył Microsoft. Firma opublikowała szczegóły nowej wersji zmierzającej na Xboksa One. Poznaliśmy nawet datę premiery.

The Sims to jedna z najbardziej popularnych marek w katalogu Electronic Arts. Ostatnia odsłona zadebiutowała na komputerach osobistych w 2014 roku i została rozszerzona o kilka wielkich dodatków.

FIFA 18. Gameplay ujawnia przebudowany drybling

Długo czekaliśmy na konkrety dotyczące konsolowego wydania. Electronic Arts prawdopodobnie na dniach miało przedstawić tytuł, jednak wszystkie informacje zostały opublikowane w sklepie Microsoftu.

Na Xbox Store pojawił się The Sims 4 na Xboksa One, a nawet data premiery – fani uniwersum mogą oczekiwać premiery 17 listopada. Aktualnie Electronic Arts nie potwierdza informacji, ale czy w tej sytuacji potrzebujemy dodatkowych konkretów?  

Możemy oczywiście sądzić, że tytuł trafi również na PlayStation 4, jednak takich informacji nie znajdziecie w sklepie Sony. Sporą niewiadomą są oczywiście DLC – pozycja otrzymała kilka dodatków pokroju „Miejskie życie”, „Spotkajmy się”, czy też „Witaj w pracy”, a jednocześnie deweloperzy tworzyli pakiety zawartości – tutaj można wyróżnić „Być rodzicem”, „Wampiry”, „Zjedzmy na mieście”, „Dzień w spa” oraz „Ucieczka w plener”.

Źródło: Twitter.com

Tagi: