SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.04.2010 03:01
Square Enix przetłumaczy The 4 Heroes of Light
372V

Square Enix przetłumaczy The 4 Heroes of Light

Informacja prosto od Square Enix! Dowiedzieliśmy się, że nostalgiczna gra RPG, przywołująca na myśl dawne odsłony serii Final Fantasy, o nazwie The Four Warriors of Light, zostanie przetłumaczona na język angielski!xxxxx

The Four Warriors of Light: Final Fantasy Gaiden zostało pierwotnie wydane w Japonii, na kieszonkową konsolkę Nintendo. Gra swoją poetyką odwołuje się do początków serii Final Fantasy i zyskała sobie bardzo dużą popularność w Kraju Kwitnącej Wiśni. Ten turowy erpeg trafił do tamtejszych sklepów pod koniec 2009 roku i szybko stał się hitem sprzedaży (150 tys. sztuk gry znalazło nabywców w pierwszym tygodniu po premierze).

Square Enix chce przetłumaczyć i wydać po angielsku tę nostalgiczną przygodę pod odrobinę zmienionym tytułem: "The 4 Heroes of Light". W tym momencie wiadomo, że firma rozpoczęła już prace lokalizacyjne. Konkrety na temat premiery w USA i Europie będą ujawnione później.

 

Po obejrzeniu trailera w oko wpada od razu charakterystyczny styl czwórki tytułowych herosów. Mam nadzieję, że lubicie projekty postaci Akihiko Yoshidy, który odpowiadał za wygląd bohaterów w Final Fantasy Tactics, Vagrant Story a także w Final Fantasy III.

 

 

[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]
 

Tagi: jrpg Square Enix the 4 heroes of light