Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.07.2017 13:30
Destiny 2 z dłuższą betą. Twórcy testują serwery
935V

Destiny 2 z dłuższą betą. Twórcy testują serwery

Od ubiegłego tygodnia wszyscy posiadacze PlayStation 4 i Xboksów One mogą zapoznawać się z wycinkiem Destiny 2. Twórcy zdecydowali się wydłużyć zabawę i zapraszają chętnych do strzelania, ale jednocześnie ostrzegają przed problemami.

Testy Destiny 2 według planu miały zostać zakończone wczoraj, jednak deweloperzy zdecydowali się na wydłużenie zabawy o dodatkowe dni. Musicie jednak uważać, ponieważ tym razem autorzy zamierzają sprawdzać serwery.

Destiny 2 w 11 językach. Twórcy prezentują dubbing

W nocy z wtorku na środę zostaną zakończone testy beta Destiny 2. Autorzy wyłączą serwery o 03:00 nad ranem i od tego czasu fani uniwersum będą musieli czekać na kolejne spotkanie z produkcją do września. Twórcy aktualnie nie potwierdzili kolejnej bety, która może odbyć się w okolicach premiery, więc musimy założyć, że są to dwa ostatnie dni sprawdzania produkcji.

Bungie jednak nie zdecydowało się dodać jakichkolwiek przyjemności do gry. Przez najbliższe godziny możecie sprawdzać zawartość, która trafiła na serwery w ubiegłym tygodniu – często studia wydłużając zabawę dorzucają do gry przynajmniej nowe mapy, lecz autorzy Destiny 2 skupiają się teraz na serwerach.

Od dzisiaj do końca zabawy Bungie zamierza testować wydajność serwerów. Z tego powodu mogą pojawić się problem z połączeniem, lagami, czy też od czasu do czasu możecie zostać wyrzuceni z lobby.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Activision Bungie Destiny 2