SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.07.2017 13:09
Lightning z Final Fantasy XIII tym razem reklamuje samochody Nissan
694V

Lightning z Final Fantasy XIII tym razem reklamuje samochody Nissan

Chociaż Square Enix wychodziło z siebie, by gracze pokochali Lightning z Final Fantasy XIII i spin-offów, to trudno powiedzieć, by firmie udało się osiągnąć ten cel. Próby przedłużania "sagi Ligtning" zostały już zakończone, ale co jakiś czas wydawca przypomina sobie o tej niedożywionej panience.

Lightning reklamowała jakiś czas temu wdzianka Louis Vuitton (firma przygotowała we współpracy ze Square Enix serię filmików reklamujących rzeczone ubrania), a teraz rezolutna dziewczyna zasiadła za kółkiem. Wszystko w związku z promocją nowego samochodu marki Nissan.

Nissan reklamuje w Chinach swojego cross-overa zwanego Kicks przy pomocy Lightning i Snowa z Final Fantasy XIII. Aktorzy poruszający się wozem przemieniają się w tych bohaterów po założeniu na głowę gogli VR. Fani Final Fantasy XIII od razu wychwycą nawiązania do scen znanych z "Trzynastki".

Czemu reklama pojawia się w Chinach a nie np. w Europie? Może dlatego, że Państwo Środka to obecnie największy i najważniejszy rynek dla producentów samochodów na świecie. Sprzedaż aut w Europie cały czas utrzymuje się na znacznie niższym poziomie niż przed 2009 rokiem.

Poniżej dla przypomnienia reklama ubrań Lous Vuitton, w której "wystąpiła" Lightning.

Tagi: