Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.07.2017 10:41
Ni no Kuni II imponuje wykonaniem. Walka i eksploracja z RPG na PS4 i PC
753V

Ni no Kuni II imponuje wykonaniem. Walka i eksploracja z RPG na PS4 i PC

Niestety Ni No Kuni II: Revenant Kingdom wjedzie do wiecznie głodnych paszcz naszych konsol dopiero w 2018 roku, za co przepraszał niedawno sam Akihiro Hino, dyrektor generalny z Level-5. By umilić nam trochę oczekiwanie deweloperzy przygotowali nowy materiał wideo.

Wieści, które pojawiły się o trybie multiplayer w Ni No Kuni II: Revenant Kingdom w okolicach targów E3 2017 zostały wyssane z palca. Level-5 potwierdziło niedawno, że ich nowy role-play pozostanie tytułem nastawionym wyłącznie na wspaniałą kampanię singleplayer, co z pewnością cieszy fanów tej marki.

Ni No Kuni II doczekało się w trakcie E3 2017 prezentacji gameplayu dla dziennikarzy. Bandai Namco zdecydowało się w końcu pokazać na YouTube materiał z Los Angeles. To prawie pół godziny rozgrywki z dema, dzięki czemu możemy dokładnie przyjrzeć się temu, jak rozwiązano w nowym tytule walkę, eksplorację itd. Starcie z jednym z bossów możecie zobaczyć w 13 minucie nagrania.

Przypominam, że wydawca przesunął premierę Ni no Kuni II: Revenant Kingdom na 19 stycznia 2018 roku. Tytuł w tym terminie trafi jednocześnie na PlayStation 4 oraz komputery osobiste. Skąd taka "obsuwa"? Autorzy chcą mieć pewność, że gra w dniu premiery będzie prezentować oczekiwany przez fanów najwyższy poziom.

Tagi:

Nie przegap