Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 23.07.2017 13:30
Thor: Ragnarok. Wybuchowy zwiastun prosto z Comic-Con 2017
1844V

Thor: Ragnarok. Wybuchowy zwiastun prosto z Comic-Con 2017

Kinowe uniwersum Marvela to pędząca na złamanie karku maszyna do zarabiania pieniędzy, która ani myśli zwolnić. Na pewno nie w przypadku Thor: Ragnarok, którego pachnący jeszcze obróbką cyfrową zwiastun wylądował z hukiem w Sieci.

Thor: Ragnarok to już trzeci z kolei film z dzierżącym potężny młot Mjolnir herosem Marvela. Przy tym, jak oczywiście zapewniają producenci, będąc też najlepszym z nich. Patrząc na zaprezentowany podczas tegorocznego Comic-Conu zwiastun wcale nietrudno im uwierzyć.

Stranger Things 2. Niesamowicie klimatyczny zwiastun zapowiada drugi sezon hitu od Netflix

Jeszcze dekadę temu byłbym pełen podziwu dla tego, ile akcji udało się wepchnąć w trwające 2,5 minuty wideo. Potem nastała era MCU i siłą rzeczy przyzwyczailiśmy się do maksymalnie efektownych i podbijających adrenalinę zwiastunów. Z szeregu nie wyłamuje się także Thor: Ragnarok, którego zajawka jest tak fajna, że obejrzycie ją ze dwa razy. Ja oglądam już piąty.

Film pojawi się w polskich kinach już 25 października, wyprzedzając amerykańską premierę o dobre kilka dni (3 listopada). Stawię się na seans bankowo.

Tagi: Film Marvel Cinematic Universe Thor: Ragnarok zwiastun